Sıradaki içerik:

Erkek Uzun Saç Modelleri

e
sv

Çekici Erkek Nasıl Olunur?

çekici erkek

Her erkek, çekici bir erkek olmak ister ve kadınlar, kesinlikle çekici erkeklerden hoşlanır. Bir erkeği çekici kılan en önemli özellikler nelerdir? Nasıl çekici erkek olunur? Bu soruların yanıtlarını makalemizde veriyor olacağız.

Kaba saba, nezaket nedir bilmeyen, biraz olsun romantizmden nasibini almamış bir erkek, çekici erkek olamaz. Erkekler ne kadar yanındaki kadına bakılmasını istemiyorsa, kadınlar bir o kadar yanındaki erkeğe bakılsın, diğer kadınlar yanında duran çekici erkek nedeniyle kendisini kıskansın ister.

Çekici Erkek Nasıl Olunur?

Bu noktada güzel ve akıllı bir kadınla beraber olmak, hayatınızı ya da hayatınızın belli bir kısmını onunla geçirmek istiyorsanız, çekici erkek olmanız gerekir. Nasıl çekici Erkek olunur? Hemen yanıtını verelim.

Çekici Erkek Olmak İçin Önemli İpuçları

 • Göz teması kurun.

Sadece kadınlar değil, erkekler de aynı şekilde göz teması kurulmasını ister. Konuşurken ya da sessiz kaldığınızda partnerinizin ya da flörtünüzün gözlerinin içine bakın. Çekici erkek olmak için bakışlar oldukça önemli. “Sen sus gözlerin konuşsun.”

 • Yemek yapmayı öğrenin.

Her kadın yemek yapmayı bilen ve arada sırada dahi olsa kendisine yemek yapan bir erkek ister. Bahsettiğimiz yemek, yumurta ya da menemen değil! Makarna bile olabilir ama biraz olsun süslemek şartıyla. Çekici erkek, kadınların ruhuna hitap etmelidir ve kadınların ruhu, inceliklerden hoşlanır.

 • Sıcacık sarılmaları eksik etmeyin.

Bir insan herkese sarılabilir. Bu sarılma bir teşekkür ya da hasret için olabilir. Bahsettiğimiz sarılma, hiçbir sebebi olmayan, salt sevgi dolu bir sarılma. Çekici erkek dediğin, bir anda, sıcacık sarılır ve o zaman karşınızdaki kadın bu sebepsiz sarılmaya güzel bir anlam yükler; beni seviyor, benden hoşlanıyor.

Düşünceli bir erkek olun.

Nasıl çekici olunur, sorusunun yanıtı tüm maddeleri içerse de, en önemli olan sanırım düşünceli bir erkek olmak. Kadınlar gününden doğum gününe, ilk buluşmadan evlilik tarihinize kadar hiçbir şeyi atlamayın!

 • Onun için önemli olan konulara önem verin.

Partneriniz çok üzgün, ağlıyor ya da morali bozuk olduğu için sessizce duruyor. Diyelim ki bir arkadaşıyla sizin için çok önemsiz olan bir konu sebebiyle tartıştılar ve bu konuyu size anlattı. “Aman bu muydu!” dediyseniz, tebrikler, partneriniz haklı olarak size tavır koyabilir. Önemli konular her insan için farklılık gösterir! Çekici erkek olmak istiyorsanız, bu tür durumlarda anlayışlı olup sabırla dinlemeli ve çözüm aramalısınız.

 • Bakımlı olun.

Bakım kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de önemli, bakımsız saçlar ve sakalar, uzamış tırnaklar, özensiz kıyafet seçimleri kadınları erkeklerden iten en önemli sebeplerin başında geliyor. Siz siz olun cilt, tırnak, saç bakımı dahil bütün kişisel bakımınıza önem verin. İsterseniz Saç Bakımı Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

 • Özel günleri unutmayın.

Her kadın hatırlanmak ister. Yalnızca bir çiçek bile olsa, küçük bir hediye almanız ve güzel sevgi sözcükleri fısıldamanız oldukça önemli.

 • Kibar olun.

Partneriniz için bir yemek hazırladınız diyelim; masayı kurdunuz ve kendisi teşrif etti. Sandalyesini çekin, bir isteği var mı, sorun. Ya da diyelim ki bir yere yemeğe gittiniz, en basitinden girdiğiniz mekanın kapısını açın! Çekici erkek olmak ne kadar basit, değil mi?

 • Parfüm çok önemli.

Sadece kadınlar değil, her insan güzel kokulardan hoşlanır. Ama kadınlar çok daha detaycı olduğu için, koku da daha fazla önem arz ediyor. Teninize en uygun kokuyu arayın ve bulun. Bu konuyla alakalı daha sonra detaylı bir bilgilendirme yapacağız.

 • Giyinişinize önem verin.

Renk kombinasyonları, en yeni trendler konusunda en azından kendi işinize yarayacak kadar bilgi sahibi olun. Saç, sakal modasını takip edin ve partnerinize, hangi giyim tarzlarının hoşuna gittiğini sorun. Ayrıca erkeklerde uzun saç modeli nedense kadınlar tarafından ilgi çekiyor.

 • Ona iltifatlar edin.

Geldik en kilit iki noktaya. İltifat ve özgüven. İltifat, bir kadını etkilemek için oldukça önemli. Abartıya kaçmadan, oldukça ölçülü olmak kaydıyla! Gözlerinin içine bakıp “bugün her zamanki gibi şıksın” demek bile yeterli. Bu kadar basit!

 • Özgüven sahibi olun.

Hiçbir kadın yanında özgüven sahibi olmayan bir erkek ile gezmek, onunla hayatını geçirmek istemez. Özgüven sahibi olmak demek, başarı demektir. Sadece parasal olarak değil, konum olarak da öyle. Unutmayın özgüven sahibi erkek demek, her zaman çekici erkek demektir!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.