Takip Edin

Yazarlar

Yasin BOSTAN

1985 Trabzon doğumlu, Sakal.org, Kadingibi.com, projelerinin kurucusu aynı zamanda icerikmotoru.com Dijital içerik Pazarlama ve Reklam Ajansının kurucusu Wordpress, SEO, SEM, PHP geliştiricisi ve içerik yazarı.

Diyetisyen Betül TAŞ

Doğu Akdeniz üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olarak diyetisyen unvanını almaya hak kazandım. Mesleğimde ve yaşantımda insanların hayatına dokunmayı ve iyi niyeti ilke edindim. Eğitimini almış olduğum ve hayat boyunca öğrenmeye devam edeceğim beslenme ve diyet hakkındaki bilgilerimi SAKAL.ORG takipçileriyle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Didem Bektaş

Makale Yazarı & Editör Freelance editörlük, tercümanlık ve yazarlık alanında 11 yıldır çalışmaktayım. Kadın, moda, sağlık, güzellik, ilişkiler başta olmak üzere birçok alanda ve habercilik üzerine çalışmalarım oldu. Asıl mesleğin bilgisayar programcılığı. Ancak yazmayı ve araştırmayı sevdiğim için bu işi kendime meslek edindim.

Koray KURTOĞLU

1989 Trabzon doğumlu, sakal.org, kadingibi.com, musteritemsilciniz.com içerik editörü aynı zamanda SEODEM.com Dijital Pazarlama Ajansının SEO Analytics olarak çalışmaktayım. İlgi alanlarım Wordpress, SEO, Sosyal Medya ve içerik yayıncılığı.

Psikolojik Danışman Yasemin GÖKÇE

Yakın Doğu Üniversitesinden Psikolojik Danışman ve Rehberlik bölümünden mezun olarak Psikolojik Danışman ünvanını almaya hak kazandım.Mesleğimde ve yaşantımda insanların problemlerine çözüm yolları bulmak iyi bir iletişime sahip olmak empati kurmak da zorlanmadan insanların duygu ve düşüncelerine saygılı önyargısız sabırlı hoşgörüyü ve dürüstlüğü ilke edindim.Eğitimini almış olduğum ve hayat boyunca öğrenmeye açık dikkatli ve özenli bir şekilde Psikolojik Danışmanlık hakkında ki bilgilerimi sakal.org takipçileriyle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Son Yazıları - Psikolojik Danışman Yasemin GÖKÇE

Çok Okunanlar

Editörün Seçimi

Yukarı