Sıradaki içerik:

En İyi Laptop Markaları

e
sv

Yatakta Kadını Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir?

yatakta kadını mutlu etmenin yolları

Cinsellik ülkemizde hala en büyük tabulardan bir tanesi. Tam da bu nedenden dolayı hem erkekler hem de kadınlar yeterince tecrübeli olmayabiliyor.

Bu sebepten ötürü yatakta kadını mutlu etmenin yolları da birçok erkek tarafından bilinmiyor.

Bu yazımızda yatakta kadını mutlu etmenin yolları konusuna değinirken aynı zamanda sevgiliyi, eşini mutlu etmenin yolları hakkında da önerilerde bulunacağız.

Herkes uzun sevişmenin kadınları mutlu ettiğini iddia etse de Çiftler İçin İdeal Seks Süresi Ne Kadar? başlıklı makalemizde bu konuya detaylı olarak değinmiştik.

Öncelikle bir ilişkinin sağlıklı olabilmesi için sağlıklı bir cinsel birlikteliğin olması gerektiğini hepimiz biliyoruz. Söz konusu ilişkiler olduğunda her şey karmakarışık olsa dahi emin olduğumuz bir şey var; kadın ve erkek tatmin olmak ister.

Kadınlar her ne kadar çiçek, yüzük ya da farklı hediyelerle mutlu olduklarını gösterseler de, sevgi, ilgi ve tatmin olma onlar için daha değerlidir. Elbette erkekler için de öyle…

Elbette yatakta kadını mutlu etmenin yolları konusuna geleceğiz fakat bir kadını yatakta mutlu etmek çok önceden başlayan bir incelikler silsilesiyle mümkündür! Bu, çoğu erkek tarafından atlanmaktadır.

Hiç düşündünüz mü neden İtalyan erkekleri kadınlar tarafından çekici bulunur? Hemen özetleyelim. Bu arada, Çekici Erkek Nasıl Olunur? başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.

Kadını Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir?

Bir kadın ne ister? Kadını mutlu etmenin yolları nelerdir? Aslında bu soruların yanıtları çok ama çok basit fakat birçok erkek bu yanıtları önemsemeyip bildiğini okuyor ve “kadınları anlamak ne zor!” cümlesini ömrü boyunca kurmaya devam ediyor. Peki, gerçekten de kadını mutlu etmenin yolları nelerdir? Yanıtlar kadından kadına değiştiği için bu soruya bazı örneklendirmeler kullanarak yanıt vereceğiz.

Diyelim ki yemeği yapan, sofrayı kurup kaldıran, bulaşıkları makineye yerleştirip yine makineyi boşaltan, temizliği, ütüyü, cam silmeyi… saymakla bitmiyor! Tüm bu iş yüklerini eşiniz yapıyor ve siz evin maddi sorumluluğunu üstleniyorsunuz.

Bir kadını mutlu etmek istiyorsanız, iş paylaşımı yapın! En azından sofrayı kurun ya da kaldırın, birkaç parça ütü yapın, “yoruldun, otur da bir kahve yapayım sana,” deyin. Eğer eşinize kendisini değerli hissettirmek istiyorsanız, çay koymak için ayağa kalktığında “sen otur, ben getiririm,” deyin.

Ne kadar basit değil mi? Ama tüm bunlar hem normal hayatta hem de yatakta kadını mutlu etmenin yolları arasında! Çünkü ona değer verdiğinizi gösterirseniz, yatağa girdiğiniz zaman size bakışı çok daha sevgi ve saygı dolu olacaktır.

Bir de yukarıdakinin daha kötüsü var; kadın hem çalışıyor hem de tüm saydığımız işleri kendi başına yapıyor! Böyle bir eşiniz varsa sakın ama sakın “kadınları anlamak zor,” demeyin. Hele ki “kadınların çenesi” hakkında konuşmayın!

İşten dönüyorsunuz, bir çiçekçiye uğrayın, bir demet çiçek alın… Ne kadar basit, değil mi? Alışverişe mi gitmek istedi? Gidin ve ne kadar gezerse gezsin, asla ama asla ses çıkarmayın. Bakın eşinizin, sevgilinizin ilişkinize bakış açısı nasıl da değişiyor!

Tabii ki tüm bunları sevgilinize ya da eşinize değer verdiğiniz için yapın, taktik için değil!

Kadını mutlu etmenin yolları o kadar basit ki, bir çoğumuz çok basit olduğu için bunları görmüyoruz bile. Bir de evliyseniz, eşini mutlu etmenin yolları konusunu iyice sindirmiş olmanız gerekiyor. Çünkü eşinizi sizden iyi hiç kimse tanıyamaz.

Tüm bu önerilerimize kulak asın ve uygulayın, sonra eşinizin sizin için ne kadar mücadele edeceğini izleyin. Neden mi?

Bir kadına ne verirseniz verin, onu daha da büyük hale getirir.
Ona bir ev verirsiniz, size bir yuva verir;
Ona sebze verirsiniz, size yemek verir.
Ona bir gülücük verirsiniz, size kalbini verir.
Ona bir şarkı söylerseniz, size konser verir.
Kendisine verileni, çarpıp çoğaltarak geri verir.
Bu yüzden ona çamur atarsanız,
karşılığında bir bataklıkta boğulmaya hazır olun.

Aziz Nesin

Peki kadını yatakta mutlu etmenin yolları nelerdir? Maddeler halinde inceleyelim.

Yatakta Kadını Mutlu Etmenin 5 Yollu!

  • Romantik olun. Klişe mi? Klişe. İşe yarar mı? Kesinlikle! Bir kadına her fırsatta onu sevdiğinizi söyleyebilirsiniz ve bu her seferinde onu oldukça mutlu eder. Eğer yatakta söylerseniz, bu mutluluk cinsel tatmin ile katlanarak artar.
  • Her kadında farklı olsa da, hassas bölgelerini öğrenin. Kimisi boynuna, kimisi beline dokunulmasından hoşlanır. Bu bölgeleri keşfettikten sonra kadını yatakta mutlu etmenin yolları konusunda büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz.
  • Kesinlikle ön sevişmeyi atlamayın! Elbette hızlı bir sevişme çoğu zaman tercih edilebilir ama vaktiniz var ve eşiniz, sevgiliniz sizin için hazırlanmış, hemen bitirelim dercesine hızlı olmayın. Öpüş, dokunuş, kibarca ve fısıltıyla dile getirilmiş sözler, yatakta kadını mutlu etmenin yolları arasında her zaman vardı ve olacakta…
  • Her zaman temiz ve bakımlı olun. Hiçbir kadın kendisi için hazırlandığı erkeğin bakımsız olmasını istemez. Bu sebepten ötürü gerekirse duş almak için müsaade isteyin.
  • Yine her kadına göre değişse de, çoğu kadın altta olmayı tercih eder. Eşinizin ya da partnerinizin hangi pozisyonu tercih ettiğini gözlemleyin ve mümkünse hiç sormadan anlamaya çalışın.

Yukarıdaki beş maddeden önce kesinlikle kadını mutlu etmenin yolları hakkındaki önerilerimizi dikkate almanızı öneriyoruz. Çünkü eşiyle, sevgilisiyle mutlu olmayan bir kadını yatakta mutlu etmenin yolları yok denecek kadar azdır.

Eğer erken boşalma sorununuz varsa, Erken Boşalma Sorunu başlıklı makalemizi okumanızı kesinlikle öneririz.

Umuyoruz ki makalemiz faydalı olmuştur.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.